SOUTĚŽ „VZPOMÍNKY Z POLSKA” – Konkurs „Wspomnienia z Polski”

Pozor soutěž „Vzpomínky z Polska“

Uwaga konkurs „Wspomnienia z Polski”

Nadace Polsko-československé solidarity spolu se svými partnery: Zprávy z Polska, Kempování a cestování v Polsku, POLSKO – tipy na dovolenou, krásná místa a zajímavosti a Polsko dnes vyhlašují soutěž vzpomínek z Polska, která je spolufinancována Ministerstvem zahraničních věcí Polské republiky jako součást projektu „Setkání nejen v síti“, který je součástí „Polsko-českého fóra pro sblížení společností, lepší spolupráci a dobré sousedství 2020“.

Pravidla soutěže.

Sepsané vzpomínky v rozsahu 1-3 stránky formátu A4 s doplněním v rozsahu 2-10ti fotografiemi vytvořené v programu MS Word zašlete jako přílohu nejpozději do 15. listopadu 2020 na následující adresu: kontakt.spczs@seznam.cz.

Nejlepší práce bude oceněna voucherem na víkendový pobyt, tzn. 3 dny a 2 noci s polopenzí pro dva v Polsku v Kladské kotlině. Komise která bude udělovat ceny soutěže, může odměnit i další články za jejich mimořádný obsah a přínos.

Kompletní podmínky soutěže naleznete v příloze

Fundancja Solidarności Polsko – Czesko – Słowackiej wraz z partnerami : Zpravy z Polska, Kempování a cestování v Polsku, POLSKO – tipy na dovolenou, krásná místa a zajímavosti oraz Polsko dnes ogłasza konkurs na wspomnienia z Polski, który jest współfinansowany ze środków Ministerstwem Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej w ramach projektu „Spotkania w sieci i nie tylko”, będącego częścią  programu „Forum Polsko – Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2020”.
 
Zasady konkursu. Nalezy napisać pracę na 1-3 stron wspomnień, dodać minimum 2, maksymalnie 10 fotografii. Do dnia 2.11.2020 przesłać na adres : konkurs.spczs@seznam.cz .
Najlepsza praca będzie nagrodzona weekendowym pobytem dla dwóch osób w Polsce w  Kotlinie Kłodzkiej. Komisja może wnioskować o przyznanie nagród dodatkowych.
Regulamin w załączeniu

Pravidla ke stažení Vzpominky z Polska

Regulamin do ściągnięcia REGULAMIN KONKURSU wspomnienia z Polski